Notice: wpdb::prepare bola nazývaná nesprávne. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Prosím pozrite si Debugovanie vo WordPress pre viac informácií. (Táto správa bola pridaná vo verzii 4.8.3.) in /nfsmnt/hosting2_1/d/b/dbb4de4b-d50b-4bd7-a943-f742b3fcc77d/fancyzebra.com/web/wp-includes/functions.php on line 4042
FancyZebra | Kancelárske potreby
KANCELÁRSKE POTREBY

ŠIROKÝ SORTIMENT

Pripravili sme pre Vás širokú škálu produktov pre každodenné využitie vo Vašej firme, škôlke, škole alebo domácnosti. Ponúkame bezkonkurenčný servis, veľký výber z tísícov položiek a ceny, ktoré Vás istotne zaujmú.

ŠKOLY A ŠKÔLKY

V súčasnosti veľmi žiadané kreatívne produkty pre deti si nájdu využitie či už v školách, škôlkach alebo jednoducho doma. Špeciálne plastelíny, farebné papiere a omaľovávanky sú skvelým riešením ako kreatívne zamestnať dieťa.

KANCELÁRIE A FIRMY

Zabezpečujeme kompletný sortiment spotrebného materiálu pre firmy a kancelárie. V našej ponuke nájdete aj hygienické potreby. Takže či už budete potrebovať papier do tlačiarne alebo samotnú tlačiareň, u nás najdete to čo hľadáte.

ROZVOZ A PREDAJŇA

Samozrejmosťou je priame zásobovanie až k dverám. Rozvoz objednaného tovaru je možný po celom území Slovenska cez spoločnosť UPS alebo našou dopravou. Novinkou je kamenná predajňa, kde si možete tovar zakúpiť, či objednať.

E - SHOP

E - SHOP

Nakupujte jednoducho a pohodlne cez náš e-shop.

KVALITNÝ SORTIMENT A SILNÝ PARTNER

Naši zákazníci si nás v prvom rade spájajú s reklamnými službami. Aj na ich podnet sme do svojho portfólia zahrnuli oblasť zameranú na kancelárske potreby. V množstve ponúkaného tovaru u nás nájdete všetko čo prevádzka alebo kancelária potrebuje na svoj plynulý chod. Či už ide o pečiatky, tonery, firemné darčeky alebo gastro potreby, u nás nájdete všetko pod jednou strechou.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A VYŽIADAŤ SI CENOVÚ KALKULÁCIU!
NAŠE SLUŽBY
POLEPY VOZIDIEL

POLEPY VOZIDIEL

POLEPY PREDAJNÍ

POLEPY PREDAJNÍ

KANCELÁRSKE POTREBY

KANCELÁRSKE POTREBY

REKLAMNÉ PREDMETY

REKLAMNÉ PREDMETY

GRAFIKA& WEBDESIGN

GRAFIKA& WEBDESIGN

OSTATNÉ SLUŽBY

OSTATNÉ SLUŽBY