Notice: wpdb::prepare bola nazývaná nesprávne. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Prosím pozrite si Debugovanie vo WordPress pre viac informácií. (Táto správa bola pridaná vo verzii 4.8.3.) in /nfsmnt/hosting2_1/d/b/dbb4de4b-d50b-4bd7-a943-f742b3fcc77d/fancyzebra.com/web/wp-includes/functions.php on line 4042
FancyZebra | Ostatné služby
OSTATNÉ SLUŽBY

3D REKLAMA

Tak ako móda aj reklama má svoje trendy a svoj vývoj. Vývojom nových zariadení a materiálov vznikajú nové možnosti ako na seba ukázať v čo najlepšom svetle. Reklamnu navrhneme, vyrobíme a umiestnime tam kde si to budete želať.

PVC BANNERY

Každý ich istotne poznáte. Plachty s očkami, ktoré zavesíte natrvalo alebo ako dočasné riešenie. Ich extériérové využitie je takmer neobmedzené. Jedno z cenovo najvýhodnejších riešení v akomkoľvek rozmere.

TLAČOVINY

Neodmysliteľnou súčasťou propagácie sú letáky, brožúry, či katalógy. Neváhajte nás kontaktovať s dopytom na výrobu akýchkoľvek tlačovín. Navrhneme, vyrobíme a dodáme to čo potrebujete.

BEACHFLAG A ROLLUP

Ľahko skladovateľné a ľahké konštrukcie sú vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie. Tieto systémy Vám ponúkajú pútavé riešenie pre viac druhov reklamy. Možu byť vztýčené a rýchlo odstrániteľné bez potreby špeciálnych nástrojov.

NAŠE REALIZÁCIE

NAŠE REALIZÁCIE

Prezrite si čo všetko môžete s nami zvládnuť.

TLAČ AKO TAKÁ

História tlače ako takej siaha až do roku 3000 p.n.l., kde sa jednoduchým náradím obtláčali vzory. Od tej doby však ubehlo veľa veľa času a postupným historickým vývojom tlače v Číne, Indii a Európe sme sa dostali až k dnešnej podobe. V dnešnej dobe prakticky neexistuje vec alebo materiál, ktorý by nebolo možné potlačiť a to nám všetkým otvára možnosti ako spropagovať svoju spoločnosť. U nás máte možnosť tlače veľmi širokého sortimentu od vizitiek po katalógy, od letákov po postery, atď…

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A VYŽIADAŤ SI CENOVÚ KALKULÁCIU!
NAŠE SLUŽBY
POLEPY VOZIDIEL

POLEPY VOZIDIEL

POLEPY PREDAJNÍ

POLEPY PREDAJNÍ

KANCELÁRSKE POTREBY

KANCELÁRSKE POTREBY

REKLAMNÉ PREDMETY

REKLAMNÉ PREDMETY

GRAFIKA& WEBDESIGN

GRAFIKA& WEBDESIGN

OSTATNÉ SLUŽBY

OSTATNÉ SLUŽBY