POLEPY VOZIDIEL

TLAČENÁ GRAFIKA

Tlačené grafické prvky na polepe auta nikto neprehliadne! Ide o najpútavejší a najúčinnejší typ reklamy na vozidle. Elegantné, klasické alebo výstredné riešenie grafiky má vždy pozitívny vplyv na oslovenie ľudí - potencionálnych zákazníkov.

OKENNÉ FÓLIE

Tónované autofólie dodajú Vášmu autu originálny vzhľad, zvýšia bezpečnosť Vás a Vašich spolucestujúcich, tým, že v prípade nehody udržia rozbité sklo na fólii. Plnia funkciu zachytávania UV žiarenia.

VYREZÁVANÁ GRAFIKA

Nechcete priveľa investovať a mať efektívnu reklamu na svojom vozidle? Vyrezávaná grafika je najlacnejšou formou polepu vozidla. Vyrezávacie zariadenia umožňujú vyrezať akýkoľvek tvar písma, loga alebo grafického prvku.

OCHRANNÉ FÓLIE - StoneProtect

To najlepšie riešenie ako ochrániť lak auta - fólie Stoneprotect sú jedinečným materiálom, ktorý chráni namáhané lakované časti karosérie. To pravé riešenie pre súkromné, ale aj extrémne vyťažené firemné vozidlá.

NAŠE REALIZÁCIE

NAŠE REALIZÁCIE

Prezrite si nami realizované polepy.

POSTAVENÉ NA DETAILOCH

Polepovanie firemných vozidiel je v súčasnosti základom správnej propagácie produktu či spoločnosti. Či už je aplikovaná jednoduchá vyrezávaná grafika, väčšia tlačená reklama alebo kompletná zmena farby vozidla, naša spoločnosť Vám ponúka to najlepšie. Pri všetkých realizáciách kladieme veľký dôraz na komunikáciu a osobný prístup ku každému klientovi, čo zabezpečí čo najlepší finálny produkt. Neváhajte a skúste sa o tom presvedčiť sami!

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A VYŽIADAŤ SI CENOVÚ KALKULÁCIU!
NAŠE SLUŽBY
POLEPY VOZIDIEL

POLEPY VOZIDIEL

POLEPY PREDAJNÍ

POLEPY PREDAJNÍ

KANCELÁRSKE POTREBY

KANCELÁRSKE POTREBY

REKLAMNÉ PREDMETY

REKLAMNÉ PREDMETY

GRAFIKA& WEBDESIGN

GRAFIKA& WEBDESIGN

OSTATNÉ SLUŽBY

OSTATNÉ SLUŽBY