O NÁS

 

Spoločnosť FancyZebra vznikla 1. mája 2011 za účelom výroby reklamy pomocou veľkoformátovej tlače na zariadení Japonskej výroby značky Mimaki, ktorá patrí k špičke vo svojej triede. Tak ako pri každom novom podnikaní aj naše začiatky boli zložité, ale výrobou kvalitných reklám a ústretovosťou k zákazníkom sme sa posúvali ďalej. Koncom roka 2011 sme zakúpili nové vyrezávacie zariadenie/plotter Mimaki, ktorý nám pomohol rozšíriť výrobu o vyrezávanú grafiku. Na podnety a žiadosti zákazníkov sme v roku 2012 rozšírili našu ponuku aj o výrobu reklamného textilu a reklamných predmetov. Koncom roka 2013 sme uviedli do prevádzky e-shop, kde majú klienti možnosť vybrať si z tisícov rôznych položiek. V lete roku 2014 sme otvorili prvý kamenný obchod zameraný na kancelárske potreby, copy/foto služby a nízkonákladovú tlač. Naše portfólio aj naďalej  rozširujeme a zlepšujeme kvalitu služieb.

V súčasnosti máme za sebou niekoľko desiatok medzinárodných zakázok. Naši klienti oceňujú hlavne reklamný fullservis. ktorý im poskytujeme. Čoraz viac zákazníkov oceňuje aj naše možnosti zásobovania firiem spotrebným materiálom a kancelárskymi potrebami. Máme za sebou niekoľko stoviek reklamných polepov či už predajní alebo vozidiel, čo zaručuje kvalitu a spoľahlivosť. Spokojnosť zákazníkov je našou prvoradou úlohou.

Najcennejšou komoditou v dnešnej dobe je čas. Aj keď sami možno tlačíte, tak pri niektorých produktoch sa Vám kvôli časovej náročnosti na prípravu nepodarí dostať na konkurencieschopné ceny.  Ako dobrý príklad slúži banner, ktorý treba nielen vytlačiť, ale aj zaočkovať a zazvárať okraje. Preto je často výhodnejšie zvoliť formu B2B a nechať si produkt vyrobiť.

Radi by sme Vám ponúkli spoluprácu na výrobu tlačovín, reklamných predmetov a veľkoformátovej tlače. Tlačíme na všetky štandardné materiály ako sú bannery, PVC fólie , canvas, mesh, papier, roll-up atď… Všetky ceny prispôsobujeme klientom na základe odberov.

Think_o_nas
S PRIHLIADNUTÍM NA DETAIL

Starostlivý a osobný prístup ku každému zákaznikovi, ku každej objednávke