KANCELÁRSKE POTREBY

ŠIROKÝ SORTIMENT

Pripravili sme pre Vás širokú škálu produktov pre každodenné využitie vo Vašej firme, škôlke, škole alebo domácnosti. Ponúkame bezkonkurenčný servis, veľký výber z tísícov položiek a ceny, ktoré Vás istotne zaujmú.

ŠKOLY A ŠKÔLKY

V súčasnosti veľmi žiadané kreatívne produkty pre deti si nájdu využitie či už v školách, škôlkach alebo jednoducho doma. Špeciálne plastelíny, farebné papiere a omaľovávanky sú skvelým riešením ako kreatívne zamestnať dieťa.

KANCELÁRIE A FIRMY

Zabezpečujeme kompletný sortiment spotrebného materiálu pre firmy a kancelárie. V našej ponuke nájdete aj hygienické potreby. Takže či už budete potrebovať papier do tlačiarne alebo samotnú tlačiareň, u nás najdete to čo hľadáte.

ROZVOZ A PREDAJŇA

Samozrejmosťou je priame zásobovanie až k dverám. Rozvoz objednaného tovaru je možný po celom území Slovenska cez spoločnosť UPS alebo našou dopravou. Novinkou je kamenná predajňa, kde si možete tovar zakúpiť, či objednať.

E - SHOP

E - SHOP

Nakupujte jednoducho a pohodlne cez náš e-shop.

KVALITNÝ SORTIMENT A SILNÝ PARTNER

Naši zákazníci si nás v prvom rade spájajú s reklamnými službami. Aj na ich podnet sme do svojho portfólia zahrnuli oblasť zameranú na kancelárske potreby. V množstve ponúkaného tovaru u nás nájdete všetko čo prevádzka alebo kancelária potrebuje na svoj plynulý chod. Či už ide o pečiatky, tonery, firemné darčeky alebo gastro potreby, u nás nájdete všetko pod jednou strechou.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A VYŽIADAŤ SI CENOVÚ KALKULÁCIU!
NAŠE SLUŽBY
POLEPY VOZIDIEL

POLEPY VOZIDIEL

POLEPY PREDAJNÍ

POLEPY PREDAJNÍ

KANCELÁRSKE POTREBY

KANCELÁRSKE POTREBY

REKLAMNÉ PREDMETY

REKLAMNÉ PREDMETY

GRAFIKA& WEBDESIGN

GRAFIKA& WEBDESIGN

OSTATNÉ SLUŽBY

OSTATNÉ SLUŽBY